مشاهده همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

کولر گازی 12000 ال جی

کولرگازی 12000 جزو کولرهای گازی با سایز کوچک می باشد که برای مکان های و فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.این کولرها نیز مناسب برای اتاق خواب،اتاق کودکان و مکان های تجاری کوچک می باشند.کاربرد دیگر این کولرها استفاده برای سرمایش دستگاههای مختلف می باشد.استفاده از این کولرها در اتاق های سرورهای کامپیوتر بسیار دیده می شود.

کولر گازی 12000 سامسونگ

کولر گازی سامسونگ 12000 از سری محصولات سرمایش/گرمایش ساخته شده توسط شرکت بزرگ SAMSUNG می باشد. این مدل جزو کولرهای کم مصرف در بازار می باشد. که در مجموعه ما موجود میباشد.  

کولر گازی 18000 ال جی

این نوع کولر گازی برای سالن های پذیرایی کوچک بسیار مناسب میباشد و سرمای مطلوبی دارد در مجموعه ما انواع کولر گازی 18000 موجود میباشد.

کولر گازی 18000 سامسونگ

کولر گازی سامسونگ 18000  از سری محصولات سرمایش/گرمایش ساخته شده توسط شرکت بزرگ SAMSUNG می باشد. این مدل از کولر گازی جزو کولرهای کم مصرف در بازار می باشد.و در مجموعه ما موجود میباشد.

کولر گازی 24000 سامسونگ

کولر گازی سامسونگ 24000 از سری محصولات سرمایش/گرمایش ساخته شده توسط شرکت بزرگ SAMSUNG می باشد. این مدل جزو کولرهای کم مصرف در بازار می باشد.و در مجموعه ما موجود میباشد.

کولر گازی 24000 هایسنس

کولرهای گازی24000 پرفروش ترین کولرهای گازی برای مصارف منزلمی باشند.این کولرهای برای استفاده در منازل بسیار مناسب می باشند.این کولرهای مانند سایر کولرهای گازی ارائه شده در این سایت با کلیه برندها در این مرکز موجود می باشند و در صورت درخواست مشتریان عزیز ارائه می شود.قبل از خرید کولرگازی بهتر است برای انتخاب اندازه کولرگازی مورد نیاز با متخصصان این مرکز مشورت نمایید.حضور در محل و تشخیص  اندازه کولرگازی مورد نیاز برای شما عزیز کاملا رایگان می باشد.

کولر گازی 30000 هایسنس

کولرهای گازی 30000 از جمله کولرها گازی های سایز بزرگ دیواری محسوب می شوند که برای منازل با پذیرایی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند و مناسب میباشد که در مجموعه ما موجود میباشد.

کولر گازی 32000 ال جی

این نوع کولر گازی برای سالن های نسبتا بزرگ مناسب میباشد و در انواع مختلف برند در مجموعه ما موجود میباشد .

کولر گازی 36000 هایسنس

این نوع کولرهای گازی نیز مناسب برای خانه ها و پذیرایی های بزرگ می باشد و بسیار دیده شده است که در ادارات و مراکزی که دارای فضای متوسط هستند نصب و استفاده می شود.کولرگازی 36000 از جمله بزرگترین کولرگازی های مدل دیواری می باشد .کولرهای گازی 36000 هزار در انواع برندهای ال جی ؛اوجنرال و هایسنس در این فروشگاه موجود میباشند .کلیه خدمات و سرویس های مربوط این نوع کولرگازی در این مرکز انجام می شود.

کولر گازی 50000 اوجنرال

کولرگازی ایستاده 50000 از جمله بزرگترین کولرهای گازی می باشند .این کولرها برای خنک کردن ادارات ،مراکز صنعتی و در کل فضاهای بزرگ استفاده می شوند.قدرت این کولرهای نسبت به کولرهای گازی دیواری بیشتر می باشد واین کولرها سرمای زیادی تولید می کنند.سرمای این کولرهای گازی را می توان توسط دريچه های مختلف در چند جهت و چند مکان مختلف استفاده کرد.که در مجموعه ما موجود میباشد.

کولر گازی 60000 ایستاده اوجنرال

کولرگازی ایستاده 60000  نیز از نوع ایستاده و صنعتی می باشند و در فضاهای صنعتی و اداری استفاده می شوند. و سرما بسیار زیادی را تولید میکند .و در مجموعه ما موجود میباشد .

کولر گازی ال جی 9000

کولرگازی‌های 9000 مناسب برای فضاهای کوچک هستند. این کولرها نسبت به کولرهای گازی بزرگ‌تر قدرت و سرمای کمتری دارند استفاده از این کولرهای برای اتاق‌خواب‌های کوچک و مغازه‌های کوچک پیشنهاد می‌شود. قیمت این کولرهای از سایر انواع کولرگازی پایین‌تر است.

کولرگازی‌های 9000 در انواع مختلف تولید می‌شوند. یکی از بهترین کولرگازی‌های 9000 موجود در بازار، کولرگازی اسمارت اینورتر سرما گرما ال‌جی هست.

ما در کنار فروش کولرگازی‌های در انواع برندهای مختلف اقدام به خریدوفروش کولرگازی های 9000 کارکرده و تعمیر انواع این کولرگازی‌ها می‌کنیم.